Neden Tazegel?

Daha fazla bilgi

 

Neden Tazegel?

Tazegel nasıl bu kadar hesaplı diye sorduğunuzu duyuyoruz 🙂

  • Sizler için üreticilerle sıkı pazarlıklar yapıp, tüm ürünleri direkt toprağından satın alıp işletmenize en kısa yoldan getiriyoruz.
  • Arada aracılar olmadan direkt üreticilere ulaşabildiğimiz için ürünlerimiz komisyoncu ve tüccarların kar marjına maruz kalmıyor.
  • Ürünlerin tazeliğini ve kalitesini en yüksek seviyede koruyabilmek için elimizde ürün stokları bulundurmuyoruz.
  • Ürünler doğrudan topraktan hasat edilir edilmez işletmenize getiriyoruz. Bu durum da giderlerimizi düşürür, ürünlerimizi size çok daha uygun fiyattan sunmamızı kolaylaştırıyor.

 

Tazegel’in Amacı Nedir?

Tazegel İşletmenizin meyve sebze tedarik desteğini profesyonel şekilde sağlamayı, üretici ve tüketici arasında sürdürülebilir bir organizasyon ağı yaratmayı hedefliyor.

 

Ekonomik & Standart & Premium Kategori Nedir?

Tazegel.com, Ekonomik – Standart – Premium olmak üzere üç ana kategoride toptan meyve sebze satışı gerçekleştirir. 

  • Ekonomik sınıfta sadece daha şekilli ya da daha küçük ürünler bulunuyor. Yine de taptaze geliyor. Bu ürünler sadece görüntü olarak farklı, lezzet olarak ise aynı hatta çoğu ürün minimal formunda daha lezzetli oluyor. Üstelik adı gibi ekonomik!
  • Premium sınıfta ise boyutu ve renk olarak en iyi kaliteyi sizlere sunuyoruz. Örnek vermek gerekirse pastaların içinde kullanacaksanız Ekonomik muz ancak görsel olarak cafenizde kullanacaksanız Premium Muz tercih edip sipariş verebilirsiniz.

İhtiyacınıza yönelik standartta meyve ve sebzelere kolayca ulaşın.